Oferta pracy

Technik/inżynier warsztatu

Kospel Sp. z o.o.

  • Olchowa 1, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Olchowa 1

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i naprawa urządzeń w siedzibie firmy oraz sporadycznie w terenie u Klienta, w szczególności pompy ciepła

  • Doradztwo techniczne odnośnie funkcjonowania, montażu i uruchamiania urządzeń

  • Uaktualnianie serwisowych baz danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Odpowiedzialność, rzetelność

  • Motywacja i chęć rozwoju

  • Obsługa komputera i narzędzi diagnostycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • Interesujące wyzwania

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na preferencyjnych zasadach

  • Świeże owoce i jogurty w okresie jesienno-zimowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • pikniki rodzinne