Oferta pracy

Technik Inżynierii Procesu

Rockwell Automation

  • Roździeńska 45, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Roździeńska 45

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technologicznego dla linii produkcyjnej,

  • Odpowiedzialność za KPI związane z procesowaniem DT (czas na przypisanie),

  • Nadzór i doskonalenie procesów produkcyjnych,

  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych,

  • Opracowywanie dokumentacji procesowej,

  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów urządzeń,

  • Opracowywanie normatywów materiałowych i czasowych i ich administracja w SAP,

  • Udział w odbiorach maszyn i urządzeń,

  • Udział w projektach prowadzonych przez inżynierów procesu,

  • Opracowywanie i prowadzenie projektów oszczędnościowych na bazie systemu sugestii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: inżynierii produkcji lub utrzymania ruchu,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i elektrycznych,

  • Znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania pakietu Office,

  • Analityczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów demonstrowane na przykładach,

  • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy,

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Sumienność i konsekwencja w realizowaniu zadań.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Uprawnienia SEP,

  • Znajomość narzędzi Lean,

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pracujemy kreatywnie,

  • Przyjazna atmosfera,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Roczny bonus,

  • Globalny zespół,

  • Zorientowanie na ludzi,

  • Kursy językowe,

  • Pakiet benefitów,

  • System kafeteryjny,

  • Dodatki wakacyjne i świąteczne,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie posiłków.

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.

Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

The Motion Business is a fast-growing part of Rockwell Automation that develops motion control products such as servo drives, servo motors, and independent cart systems for use in industrial applications. The most common market for these products are in factory automation applications such as packaging machinery, paper converting, printing, web handling, and automated assembly. Within the product development teams of the Motion Business, embedded software needs have increased in recent years as more and more functionality is put into software. In order to expand our capacity to deliver these features, a new team will be formed in Rockwell Automation’s office in Katowice, Poland. New team members at this location will have a great opportunity to join our business and contribute to even more success in the market.