Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik IT - Administrator Digital Signage

CITY SPÓŁKA Z O.O. - SPÓŁKA K.O firmie

  • Jugowicka 6A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CITY SPÓŁKA Z O.O. - SPÓŁKA K.

Jugowicka 6A

Kraków

Jesteśmy doświadczoną agencją komunikacji wizualnej, zapewniającą innowacyjne rozwiązania w zakresie: reklamy zewnętrznej, aranżacji witryn sklepowych, realizacji kiosków multimedialnych,  wydruków wielkoformatowych oraz projektowania i  zabudowy indywidualnych stoisk targowych. Od 20 lat z sukcesem obserwujemy rozwój marek, które dzięki naszym realizacjom budują przewagę konkurencyjną.

Zakres obowiązków:

  • administrowanie systemami Digital Signage,
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów DS.,
  • nadzór nad właściwą konfiguracją urządzeń,
  • testowanie i opiniowanie nowych technologii oraz aplikacji związanych z DS.,
  • prowadzenie dokumentacji systemów DS.,
  • współpraca z klientami oraz zespołem grafików,
  • udział we wdrożeniach nowych systemów DS.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość administrowania systemami, podstawowa wiedza z zakresu informatyki i obsługi programów graficznych,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, zdolności analityczne i organizacyjne,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz realizacji indywidualnego zakresu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • imprezy oraz wyjazdy firmowe,
  • pracę dla znanych marek.

Ogłoszenie archiwalne