Oferta pracy

Technik IT

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C

  • C#

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy wdrożeniu wewnętrznego systemu produkcyjnego

  • Rozwijanie i nadzór nad systemem produkcyjnym po wdrożeniu

  • Wsparcie informatyczne produkcji, współpraca z działem IT

  • Konfigurowanie urządzeń – skanery, drukarki

  • Rozwiązywanie problemów sieciowych, sprzętowych

  • Wsparcie przy tworzeniu skryptów przetwarzających dane z maszyn produkcyjnych

  • Współpraca z inżynierami procesu w rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie techniczne

  • Znajomość zasad budowy sieci LAN

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Podstawowa znajomość środowiska Windows/Linux/VMWare

  • Podstawowa znajomość wybranego języka programowania (HTML, PHP, skrypty TCL. C, C#, python)

  • Podstawowa znajomość baz danych (SQL, Oracle)

  • Znajomość MS Office

  • Komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowania na święta

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

BorgWarner

BorgWarner jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych.

Koncern posiada w świecie 99 zakładów produkcyjnych i centrów technicznych, zatrudniających łącznie około 48 tysięcy pracowników. Dostarczane przez BorgWarner nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.

BorgWarner w Polsce zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące pracowników.

Nasze oddziały w Polsce zlokalizowane są w Błoniu pod Warszawą, Krakowie oraz w podrzeszowskiej Jasionce w okolicach Portu Lotniczego.

BorgWarner w Błoniu to fabryka systemów zasilania silnika oraz układów zasilania paliwem i pochłaniaczy oraz fabryka rozwiązań elektronicznych do samochodów spalinowych, hybrydowych a w przyszłości także elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy