Oferta pracy

Technik IT

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Technik ITNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych użytkowników sprzętu IT związanych m.in. z:
    • Instalacją wymaganego oprogramowania na stacjach roboczych
    • Konfiguracją oprogramowania
    • Diagnozowaniem problemów sprzętowych
  • Dobór oraz zamawianie części i materiałów eksploatacyjnych
  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom
  • Konfigurowanie urządzeń – skanery, drukarki, tablety
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie przeglądów systemów informatycznych zgodnie z harmonogramem

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość budowy komputera i urządzeń peryferyjnych pozwalająca na samodzielną realizację zadań związanych z instalacją, eksploatacją i diagnostyką
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows, mile widziana znajomość Mac OS
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne o profilu informatycznym (minimum średnie licealne lub techniczne)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju: szkolenia, styczność z najnowszymi technologiami
  • Bezpłatny parking
  • Stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy