Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik IT

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7/8/10

  • Office 2016

  • Office 365

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • Instalacja oprogramowania na stacjach roboczych

  • Konfiguracja oprogramowania

  • Diagnozowanie problemów sprzętowych

  • Wsparcie informatyczne użytkowników, systemów oraz procesów produkcyjnych

  • Dobór oraz zamawianie części i materiałów eksploatacyjnych

  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom

  • Konfigurowanie urządzeń – skanery, drukarki, tablety

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Wykonywanie przeglądów systemów informatycznych zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • Znajomości sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych pozwalającej na samodzielną realizację zadań związanych z instalacją, eksploatacją, diagnostyką i konserwacją

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Windows, mile widziana znajomość Mac OS

  • Podstawowej znajomości zagadnień sieci lokalnych

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenia technicznego o profilu informatycznym (minimum średnie licealne lub techniczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AIC S.A.

AIC is a world leader in providing solutions for the HVAC industry. For two decades AIC has set technological trends in the areas of design, engineering, automation and software.

Przewiń do profilu firmy