Technik IT

COIG

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dla użytkowników sprzętu komputerowego Grupy Kapitałowej WASKO (instalacja i konfiguracja stacji roboczych, konfiguracja oprogramowania: systemowego, aplikacyjnego, antywirusowego, szyfrującego)

  • wsparcie w zakresie doboru biurowych rozwiązań IT

  • prowadzenie monitoringu infrastruktury oraz wykrywanie i usuwanie potencjalnych awarii

  • analizę i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i bezpieczeństwa

  • dokumentację pracy

Nasze wymagania

  • teoretyczną i praktyczną znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11

  • teoretyczną i praktyczną znajomość pakietu Office i M365

  • teoretyczną i praktyczną znajomość budowy notebooków, komputerów PC i drukarek

  • znajomość rynku IT w zakresie komputerów, drukarek, urządzeń peryferyjnych

  • podstawowa znajomość środowiska Active Directory

  • umiejętność tworzenia skryptów (PowerShell, bat, vbs)

  • zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • kontaktowość, czerpanie satysfakcji z pracy w grupie

  • wykształcenie średnie - profil IT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • ugruntowana wiedza z zakresu desktopowych technologii Microsoft

  • wiedza o profesjonalnym sprzęcie informatycznym – serwery, macierze, urządzenia sieciowe

  • umiejętność konfiguracji sieci TCP/IP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata