Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik IT

ALEX Sp. z o.o.

  • Kleosin

    Kleosin, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wyposażeniem elektronicznym firmy (komputery, laptopy, telefony, drukarki etc.) – zamawianie, instalacja, konfiguracja, aktualizacja, prowadzenie dokumentacji, usuwanie problemów i zgłoszonych usterek.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych okablowania sieci.

  • Obsługa systemu monitoringu CCTV, jego rozbudowa i konserwacja.

  • Obsługa systemu kontroli dostępu + RCP.

  • Ochrona przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej.

  • Nadzór nad firmowa pocztą elektroniczną.

  • Prowadzenie ewidencji zasobów działu IT.

  • Wykonywanie innych czynności związanych z IT zapewniających bezawaryjne działanie firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (pozwalającym na czyt. dokumentacji).

  • Bardzo dobra znajomość praktyk i zagadnień sieciowych.

  • Podstawowych znajomość środowisk MS Windows, Office365.

  • Doświadczenie w konfiguracji VPN, RDP.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Podstawowa wiedza o Hyper-V i Active Directory będzie dodatkowym atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet premiowy.

  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami.

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.

  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania dotyczące zgłoszeń - Każde zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię, nazwisko, dane kontaktowe, w tym adres mailowy oraz numer telefonu;

  • CV osoby składającej zgłoszenie;

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • kopie dokumentów poświadczające doświadczenie zawodowe oraz staż pracy;

  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, które mogą być przydatne w pracy;

  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

ALEX Sp. z o.o. to w 100% polska firma z ponad 23 letnim doświadczeniem w branży automotive. Jesteśmy wiodącym producentem instalacji autogazu. Jesteśmy członkiem Klastra Obróbki Metali. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy. Realizujemy produkcje własną oraz świadczymy usługi subcontractingowe.

Przewiń do profilu firmy