Oferta pracy

Technik IT

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o.

Zakładowa 90/92

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie infrastruktury IT obejmujące sprzęt, systemy operacyjne, kopie zapasowe i zainstalowane oprogramowanie,

  • Administracja sprzętem i oprogramowaniem IT,

  • Pierwsza linia wsparcia IT dla użytkowników - współpraca z użytkownikami i pomoc w sprawach związanych z infrastrukturą IT,

  • Monitorowanie i ewidencja zgłoszeń help-deskowych do momentu ich rozwiązania,

  • Analiza źródeł problemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, może być w trakcie studiów (dyspozycyjność do pracy 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,

  • Praktyczna znajomość budowy komputerów,

  • Mile widziana dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Android oraz znajomość technologii i zagadnień sieciowych (LAN, WLAN, WAN),

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki pracy w atmosferze współpracy w profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zgranym i fajnym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o. w Łodzi dostarcza rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Pracujemy na rzecz Klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, świadcząc nastepujące usługi: pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów w tym opakowań oraz innych elementów produktu gotowego, kompletacja zestawów produktowych, a następnie ich dystrybucja.

Przewiń do profilu firmy