Oferta pracy

Technik IT

Grupa DBK

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja sprzętu komputerowego, konfigurowanie komputerów PC, laptopów, drukarek,

  • Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT,

  • Koordynację napraw sprzętu komputerowego wykonywanych przez serwis zewnętrzny,

  • Techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego w zakresie re-instalacji systemu, konfiguracji sterowników, instalacji oprogramowania w ramach posiadanych licencji,

  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji, ewidencji sprzętu i oprogramowania,

  • Zarządzanie logistyką wysyłki sprzętu informatycznego do klientów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (informatyka, elektronika, telekomunikacja)

  • Znajomości podstawowego oprogramowania biurowego w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów użytkowników

  • Znajomości środowiska MS Windows 7,8,10

  • Znajomości budowy sprzętu komputerowego

  • Umiejętności diagnozowania przyczyn usterek

  • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientem

  • Skrupulatności podczas wykonywania powierzanych obowiązków

  • Dyspozycyjności i gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od kolegów z wieloletnim doświadczeniem

  • Szkolenia i rozwój kariery w ramach struktur działu IT Grupy DBK

  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki finansowe

  • Prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne i inne benefity

  • Pracę na cały etat

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje do zespołu w dziale IT kandydatów na stanowisko: TECHNIK IT

Przewiń do profilu firmy