Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik IT

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia IT użytkowników na poziomie pierwszej i drugiej linii wsparcia w siedzibie firmy oraz zdalnie.

  • Monitorowanie i nadzór nad poprawnością funkcjonowania urządzeń sieciowych.

  • Wsparcie w zapewnieniu rozwiązań problemów informatycznych z nastawieniem na klienta wewnętrznego oraz aktywna współpraca z innymi działami firmy.

  • Utrzymanie systemów informatycznych i komunikacyjnych, raportowanie błędów z nimi związanych.

  • Przygotowywanie / konfiguracja sprzętu IT dla pozostałych pracowników firmy, wsparcie urządzeń peryferyjnych, bieżąca konserwacja.

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń IT w obszarze produkcji.

  • Inwentaryzacja sprzętu IT, kontrola licencji oprogramowania używanego w firmie, tworzenie sprzętowej dokumentacji IT.

  • Praca w systemie ticketowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Ogólna znajomość zagadnień sieciowych.

  • Ogólna wiedza z zakresu IT, chęć do nauki i rozwoju.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.

  • Gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole.

  • Chęć ciągłego uczenia się i poznawania nowych technologii.

Mile widziane

  • Ogólna wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche, access pointy).

  • Ogólna wiedza z zakresu TCP/IP, routing, switching oraz umiejętność instalacji i rozwiązywania problemów z sieciami LAN i VPN.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 1

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych.

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach.

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego.

  • Dofinansowanie karty Multisport.

  • Opiekę medyczną

  • Premie świąteczne i wakacyjne.

  • Dostęp do platformy językowej.

  • Transport firmowy.

  • Uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych [ jeździmy na grzybobrania, spływy kajakowe, bawimy się w ramach działów i całej firmy ].

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie z osobą z HR oraz IT Managerem

3

Przedstawienie propozycji wybranemu kandydatowi/kandydatce.

4

Informacja zwrotna do pozostałych kandydatów.

Nemera Szczecin Sp.z o.o. należy do grupy kapitałowej Nemera, która jest światowym liderem w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego. Oddziały firmy znajdują się we Francji, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii i Indiach. W naszym oddziale specjalizujemy się w produkcji wstrzykiwaczy do podawania leków drogą pozajelitową, np. insuliny czy hormonu wzrostu. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który będzie je tworzył, aplikuj na stanowisko: TECHNIK IT

Przewiń do profilu firmy