Oferta pracy

Technik IT

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konserwacja, deinstalacja infrastruktury teletechnicznej na zapleczach technicznych prowadzonych budów, w tym: CCTV, Sieć LAN oraz podłączenie urządzeń aktywnych (drukarki, macierze dyskowe, plotery itp.);

  • Zarządzanie i kontrola zasobów IT;

  • Usuwanie bieżących usterek technicznych w siedzibie firmy i w oddziałach;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowie sieci teleinformatycznych;

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy;

  • Wysoka komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Mile widziana znajomość podstaw protokołów TCP/IP oraz konfigurowania urządzeń sieciowych;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień