Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik IT

KAWICOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Firma KAWICOM poszukuje do realizacji projektu typu: „Serwis terenowy” na terenie Niemiec techników posiadających umiejętności pracy w branży IT a dokładniej specjalizujących się w diagnostyce sieci LAN oraz telekomunikacyjnej. Ogłoszenie kierowane jest do Kandydatów z terenu całej Polski. Zapraszamy do rekrutacji on-line.

Twój zakres obowiązków

  • monitoring infrastruktury telekomunikacyjnej (pomiary okablowania)

  • uruchamianie sprzętu teletransmisyjnego

  • diagnozowanie i usuwanie awarii w sieciach WAN, LAN, WiFi

  • definicja i diagnoza SLA dla poszczególnych incydentów i utrzymanie SLA na wyznaczonym poziomie

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

  • biegłe posługiwanie się językiem niemieckim (wymagany poziom B2)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne/techniczne

  • doświadczenie w pracach telekomunikacyjnych

  • uprawnienia SEP do 1kV

Podział czasu pracy
100%

serwis terenowy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie