Oferta pracy

Technik Jakości

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzętu pomiarowego

  • Weryfikacja produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją

  • Przeprowadzanie prób i testów jakościowych (funkcyjnych, mechanicznych, elektrycznych)

  • Sporządzanie bieżącej dokumentacji

  • Raportowanie o stanie przeprowadzonych kontroli

  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny, schematy elektryczne)

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane: elektryczne bądź mechaniczne)

  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, szczelinomierz, mikroskop, multimetr, tester przebicia, oscyloskop

  • Umiejętność czytania specyfikacji

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów z pomiarów

  • Obsługa komputera (w szczególności Excel)

  • Umiejętności manualne, dokładność

  • Chęć nauki pracy na nowych maszynach pomiarowych

  • Komunikatywność, Spostrzegawczość

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontroler jakości w firmie z branży automotive

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi maszyn współrzędnościowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie na życie);

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym;

  • Pracę w międzynarodowej firmie;

  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o załączanie CV w języku polskim.