Oferta pracy

Technik Jakości

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów dotyczących odpadów produkcyjnych

  • Analizę odpadów produkcyjnych

  • Przygotowywanie raportów dotyczących FTQ

  • Przeprowadzanie audytów produktu oraz audytów warstwowych

  • Wystawianie alarmów jakościowych

  • Szkolenie operatorów z wad powstałych w procesie

  • Wykonywanie kontroli części

  • Koordynowanie sortowań

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze jakości

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Kreatywność, chęć do nauki

Mile widziane

  • Znajomość MSA oraz SPC

  • Znajomość narzędzi jakościowych jak 5Why, Ishikawa

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na analizę dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Klimatyzowaną halę produkcyjną z dużymi oknami

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatny transport z Sochaczewa, Leszna, Kampinosu, Błonia, Żyrardowa, Małej Wsi, Płońska

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:15-14:15, 14:15-22:15, 22:15-6:15

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników