Oferta pracy

Technik Jakości ds. Klienta

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zapisów jakościowych

  • Wprowadzanie i stosowanie procedur QMS

  • Przeprowadzanie weryfikacji linii i testów jakości

  • Kontrola jakości produktu w procesie produkcyjnym

  • Przeprowadzanie analiz jakościowych oraz statystycznych

  • Wdrażanie nowych projektów w zakładzie

  • Uczestnictwo w projektach z dziedziny ciągłego rozwoju

  • Wsparcie inżynierów jakości do spraw klienta

  • Wprowadzanie wymagań klianta na linie produkcyjną

  • Wsparcie inżynierów przy rozwiązywaniu rekalamcji od klienta (8D, Root cause analysis)

  • Aktualizowanie portali klienta

  • Przygotowywanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent kierunku technicznego

  • Dostępność 5 dni w tygodniu

  • Chęć zdobycia doświadczenie zawodowego

  • Porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym (poziom B2)

  • Dobra znajomość programu Excelu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bezpłatny transport (z Warszawy – Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna).

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.