Oferta pracy

Technik jakości

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 1B, 62-023 Gądki, Polska
    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

Składowa 1B

Gądki (pow. poznański)

SUZOHAPP to międzynarodowa grupa, światowy lider w produkcji i dystrybucji urządzeń i systemów płatniczych. Posiada 37 biur na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1100 pracowników w 19 krajach. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują systemy wypłat gotówki, przetwarzania i płatności oraz szeroką gamę technologii samoobsługowych.

Obecnie do naszego Centrum Produkcyjno-Serwisowego w Gądkach pod Poznaniem, które jest jedynym zakładem produkcyjnym w Europie i głównym dostawcą oferty SUZOHAPP na świecie poszujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gądki

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych – inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Przeprowadzanie kontroli wyrobów i półwyrobów.
  • Nadzór nad materiałem i wyrobem niezgodnym.
  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
  • Przeprowadzanie pomiarów i badań komponentów, półwyrobów, wyrobów.
  • Udział w procesie kwalifikowania części.
  • Tworzenie i dystrybucja cyklicznych raportów zgodnie z wymaganiami.
  • Udział w zespołowych działaniach usprawniających.
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej.
  • Wsparcie procesu obsługi reklamacji, odpowiedzialność za wdrożenia działań korekcyjnych.
  • Wparcie transferów produkcji z innych lokalizacji grupy.

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe / techniczne.
  • Znajomość narzędzi jakościowych.
  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym.
  • Umiejętność skutecznego działania w środowisku wielozadaniowym.

KORZYŚCI Z PRACY U NAS

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Stabilne wynagrodzenie, praca od poniedziałku do piątku

... i wspaniali ludzie, z którymi chce się pracować

Jeżeli oferta jest dla Ciebie atrakcyjna i chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy prześlij swoje C.V. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy