Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Jakości

S.C. Johnson PolskaO firmie

S.C. Johnson Polska

Kasprzaka 6A

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • rola ta odpowiedzialna będzie za zapewnienie wymaganej jakości produktów, analizy oraz działania doskonalące w obszarze jakości,

  • testowanie surowców,

  • testowanie wytwarzanych przez nas produktów i wprowadzanie wyników do systemu SAP,

  • przeprowadzanie regularnych testów związanych z produkcją w laboratorium i przekazywanie informacji zwrotnych operatorom linii,

  • komunikowanie się i rozwiązywanie problemów związanych z surowcami z zespołem oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie chemiczne (preferowane kierunki tj.: chemia, towaroznawstwo, inżynieria materiałowa, zarządzanie jakością lub pokrewne),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do pracy na zmianach 12-godzinnych, 24/7,

  • dobra organizacja pracy, zdolności analityczne,

  • dokładność w działaniu, zaangażowanie w pracę.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze wykonywaniu analiz fizykochemicznych.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi produktami

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodarstwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty można znaleźć w domach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy