Technik Jakości

  • Grójec, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive w Grójcu, poszukujemy Kandydata na stanowisko Technika Jakości.

    Miejsce pracy: Grójec, Warszawa
    AM/0511

    Główne obowiązki:

    Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych związanych z przebiegiem procesu produkcyjnego

    Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów

    Tworzenie Planów Kontroli/Instrukcji kontrolnych

    Nadzór nad wdrożeniem wymagań Klienta

    Rozpatrywanie reklamacji i zarządzanie reklamacjami

    Audyt procesu zgodnie z wymaganiami klienta (VDA 6.3)

    Wsparcie produkcji pod kątem jakościowym przy pomocy narzędzi jakościowych

    Aktualizacja dokumentacji jakościowej

    Wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne

    Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża motoryzacyjna)

    Wiedza i doświadczenie z zakresu wymagań jakościowych dotyczących przemysłu motoryzacyjnego IATF 16949

    Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu technik i narzędzi jakościowych (APQP, PPAP, IATF 16949)

    Wiedza z obszaru produkcji dla VW - Auditor Wewnętrzny Procesu i Wyrobu według VDA 6.3 i VDA 6.5

    Gotowość do wyjazdów służbowych

    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    Umowę bezpośrednio z pracodawcą

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim

    Pracę pełną wyzwań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl