Oferta pracy

Technik Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie problemów jakościowych oraz raportowanie wykonanych zadań

  • Systematyczne wizyty w zakładzie, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z działem jakości

  • Rozpatrywanie reklamacji klienta, analiza problemów jakościowych

  • Rozwijanie i przeprowadzanie czynności kontrolnych

  • Szybką reakcję na zaistniałe problemy oraz weryfikację wad

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Inżynierami Klienta

  • Uzgadnianie z dostawcami wymagań jakościowych stawianych częściom

Nasze wymagania

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (wymagane posiadanie wiedzy technicznej)

  • Doświadczenie w pracy w branży Automotive ( kontrola jakości )

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane własny samochód

  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office

  • Silna motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność dostosowywania swojego zachowania do wymogów sytuacji

Mile widziane

  • Znajomość MSSF

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems Sp. z o.o. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.