Oferta pracy

Technik Jakości Laboratorium

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań i analiz będących w zakresie działalności laboratorium

  • Terminowe przeprowadzanie badań, analiz i pomiarów.

  • Terminowe tworzenie raportów z badań, analiz i pomiarów.

  • Wsparcie innych jednostek organizacji przy analizie części wadliwych i zwrotów reklamacyjnych.

  • Wsparcie Kierownika Laboratorium w określaniu potrzeb rozwoju laboratorium.

  • Tworzenie instrukcji, procedur i formularzy dla metod badań, analiz i pomiarów stosowanych w laboratorium.

  • Utrzymanie wysokiego standardu czystości na stanowisku pracy (5S).

  • Raportowanie zauważonych ryzyk związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Min. podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość komputera

  • Doświadczenie w lutowaniu

To oferujemy

  • Klimatyzowaną halę produkcyjną z dużymi oknami.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bezpłatny transport z Sochaczewa, Leszna, Kampinosu, Błonia, Żyrardowa, Małej Wsi, Płońska

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.