Technik jakości (m/k)

  • Legnica, Jawor, Środa Śląska, Strzegom, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Strzegom, Środa Śląska
    TECH/LEG/1118

    Obowiązki:

    • tworzenie instrukcji kontroli, formularzy, katalogów błędów przy wsparciu inżyniera jakości,
    • przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji, analiz,
    • czynne uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji PPAP,
    • wsparcie przy wprowadzaniu zmian inżynieryjnych,
    • analiza wyników pomiarowych,
    • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych (weryfikacja, raportowanie do inżyniera jakości),
    • realizacja działań korygujących i zapobiegawczych w danym obszarze,
    • uczestnictwo w spotkaniach QRCI oraz Problem Solving.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • biegłe posługiwanie się MS Office,
    • znajomość rysunku technicznego, znajomość obsługi środków pomiarowo-kontrolnych, narzędzi jakościowych,
    • podstawowa znajomość narzędzi FMEA, Flow-chart, CP,
    • umiejętności analityczne,
    • umiejętność podejmowania szybkich decyzji/ pracy pod presją czasu,
    • umiejętność przekazywania wiedzy szkolonym pracownikom.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie naszego klienta z branży automotive,
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,
    • pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych pod okiem utalentowanych profesjonalistów,
    • szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe (profesjonalny onboarding w pierwszy dzień pracy),
    • możliwość współpracy z największymi koncernami samochodowymi na świecie,
    • codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis