Ta oferta pracy jest nieaktualna od 661 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik jakości – Metrolog

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schoeller Allibert Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma Schoeller Allibert Sp. z o.o., wiodący producent opakowań plastikowych wielokrotnego użytku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • Kontrola jakości w toku produkcji przy pomocy konwencjonalnych metod pomiarowych (suwmiarka, waga, ocena wizualna)
    • Przeprowadzanie testów jakościowych / funkcjonalnych (m.in. maszyna wytrzymałościowa)
    • Przygotowywanie raportów pomiarowych / jakościowych dla procesu dopuszczenia części do seryjnej produkcji
    • Przeprowadzanie analiz statystycznych zdolności procesów oraz systemów pomiarowych przy użyciu oprogramowania SNAP
    • Nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi
    • Współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy jakości produktów
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy w teamach związanych z wymaganiami klienta / jakością produktu
    • Przygotowanie dokumentacji jakościowej, instrukcji jakości / stanowiskowych
    • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych związanych z tematyką jakości wyrobów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne (wyższe mile widziane)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • podstawowa znajomość metod statystycznych SPC oraz R&R
    • chęć do pracy i dalszego rozwijania się
    • gotowość do podróży służbowych
    • dyspozycyjność i możliwa praca w systemie zmianowym
    • punktualność
    • znajomość jeżyka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność czytania specyfikacji / rysunków technicznych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wyjazdy krajowe i zagraniczne w celach szkoleniowych
    • prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Schoeller Allibert z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Schoeller Allibert Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. F.W.Redena 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.