Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik jakości – Metrolog

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma Schoeller Allibert Sp. z o.o., wiodący producent opakowań plastikowych wielokrotnego użytku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości w toku produkcji przy pomocy konwencjonalnych metod pomiarowych (suwmiarka, waga, ocena wizualna)
  • Przeprowadzanie testów jakościowych / funkcjonalnych (m.in. maszyna wytrzymałościowa)
  • Przygotowywanie raportów pomiarowych / jakościowych dla procesu dopuszczenia części do seryjnej produkcji
  • Przeprowadzanie analiz statystycznych zdolności procesów oraz systemów pomiarowych przy użyciu oprogramowania SNAP
  • Nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy jakości produktów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w teamach związanych z wymaganiami klienta / jakością produktu
  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej, instrukcji jakości / stanowiskowych
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych związanych z tematyką jakości wyrobów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (wyższe mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość metod statystycznych SPC oraz R&R
  • chęć do pracy i dalszego rozwijania się
  • gotowość do podróży służbowych
  • dyspozycyjność i możliwa praca w systemie zmianowym
  • punktualność
  • znajomość jeżyka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania specyfikacji / rysunków technicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne w celach szkoleniowych
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Schoeller Allibert z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Schoeller Allibert Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. F.W.Redena 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się