Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik jakości procesu

BITRON POLANDO firmie

  • Jedności 46, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BITRON POLAND

Jedności 46

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie wskaźników jakości wyrobu w procesie produkcji masowej,

  • nadzór nad dokumentacją jakościową,

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu,

  • uczestnictwo w analizach reklamacji, celem identyfikacji przyczyn powstania wyrobu niezgodnego, oraz wdrażanie działań korygujących (raport 8D),

  • współpraca z działem produkcji oraz działami wsparcie procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne lub elektroniczne – warunek konieczny,

  • praktyczna znajomość komponentów elektrycznych / elektronicznych,

  • mile widziane do doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Bitron Poland Electronics należy do grupy BITRON ELECTRONIC DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane we Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego paku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.