Oferta pracy

Technik Jakości Produkcji

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary części od dostawców

  • Pomiary półproduktów i wyrobów

  • Ocena jakości części i komponentów

  • Współpraca oraz wsparcie działu produkcji

  • Planowanie, przetwarzanie i archiwizacja zlecień pomiarowych

  • Prowadzenie zapisów dotyczących niezgodności w produktach

  • Raportowanie wyników pomiarowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego i spawalniczego

  • Doświadczenie w zakresie technologii spawalniczych i obróbki mechanicznej

Mile widziane

  • Posiadanie doświadczenia przy VT

  • Posiadanie doświadczenia przy pomiarach prostymi narzędziami mierniczymi

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Imprezy integracyjne

  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

KION Polska sp. z o.o.

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz być częścią organizacji zorientowanej na technologię oraz chcesz mieć swój wkład w dalszy rozwój APLIKUJ do NAS!!

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Technika Jakości Pomiarów. Jeżeli jesteś osobą otwartą, która lubi mieć wkład w tworzenie czegoś nowego, to poszukujemy właśnie Ciebie!