Logo Pracuj.pl

Technik Jakości Produkcji

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kołbaskowo (pow. policki)
    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary części od dostawców
  • Pomiary półproduktów i wyrobów
  • Ocena jakości części i komponentów
  • Współpraca oraz wsparcie działu produkcji
  • Planowanie, przetwarzanie i archiwizacja zlecień pomiarowych
  • Prowadzenie zapisów dotyczących niezgodności w produktach
  • Raportowanie wyników pomiarowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego i spawalniczego
  • Doświadczenie w zakresie technologii spawalniczych i obróbki mechanicznej

Mile widziane

  • Posiadanie doświadczenia przy VT
  • Posiadanie doświadczenia przy pomiarach prostymi narzędziami mierniczymi
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Imprezy integracyjne
  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

KION Polska sp. z o.o.

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Jeżeli chcesz być częścią organizacji zorientowanej na technologię oraz chcesz mieć swój wkład w dalszy rozwój APLIKUJ do NAS!!

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Technika Jakości Pomiarów. Jeżeli jesteś osobą otwartą, która lubi mieć wkład w tworzenie czegoś nowego, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Technik Jakości Produkcji, Kołbaskowo (pow. policki)