Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik jakości

Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z.o.o.

Przedsiębiorców 5

Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów dziennych i tygodniowych dotyczących (m. in. scrapu, ilości reklamacji);

  • Codzienna kontrola przychodzących reklamacji;

  • Stworzenie standaryzacji reklamacji w celu przyspieszenia wprowadzania danych;

  • Współpraca z działem obsługi klienta;

  • Codzienna komunikacja z klientami poprzez system HDQ.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w produkcji;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie;

  • Obsługa komputera - dobra znajomość pakietu MS Office;

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Umowa o pracę na pełny etat;

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia);

  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, paczki na święta);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.