Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik jakości

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością wyrobu na etapie produkcji oraz nadzór jakościowy i doskonalenie bieżących procesów produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Ocena raportów pomiarowych dla wyrobu oraz wprowadzanie zmian technologicznych

  • Aktualizacja raportów produkcyjno – jakościowych

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów oraz wsparcie w tworzeniu instrukcji wymogów jakościowych dla operatorów i kontrolerów jakości

  • Przeprowadzenie szkoleń dla zespołu produkcyjnego

  • Zwolnienia pierwszych próbek do procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę .

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.

Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.

Obecnie na projekty realizowane u naszych klientów – zakładów produkcyjnych na terenie Gliwic, Rybnika, Tychów, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej

Przewiń do profilu firmy