Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Jakości

WILLSON & BROWN sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Muszkieterów 15C

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie audytowe jakości wyrobu gotowego z montaży i jakości półproduktu z działów przedmontaży

  • Kontrolowanie jakości surowców i podzespołów dostarczanych przez dostawców oraz tworzenie kryteriów jakościowych dla produkowanych elementów

  • Opracowywanie raportów związanych z pracą i archiwizowanie wyników pracy w bazie danych

  • Inicjowanie i koordynowanie akcji poprawy jakości oraz czynny udział w kolach jakości

  • Weryfikowanie odrzuconych przez klienta produktów pod względem jakościowym

Nasze wymagania

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość nauki, rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy