Oferta pracy

Technik Jakości

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów komputerowych (SAP, excel, HMI – panel operatorski urządzenia)

  • Odpowiedzialność za optymalna pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu

  • Obsługa i serwis w podstawowym zakresie urządzeń typu: laser (prędkość, moc wypalania), tamponiarka (mycie, przezbrojenie, wymiana stampla), w przyszłości drukarka i etykieciarka

  • Przestrzeganie i zachowanie zasad jakości

  • Pakowanie części zgodnie z instrukcją

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych do prowadzenia analiz przyczynowo-skutkowych.

  • Znajomość technik rozwiązywania problemów, koncentracja na szczegółach, umiejętność analizy i interpretowania danych.

  • Dobra umiejętność pracy z narzędziami pakietu MS Office, SAP, SharePoint.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Kartę Multisport.

  • Projekty pełne ciekawych wyzwań.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Umowę o pracę.

  • Elastyczny grafik.

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

QSENSE jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy