Technik Jakości

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    TECHNIK JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium w zakresie wewnętrznej kalibracji, konserwacji, dokumentacji
    • Pobieranie i rejestrowanie próbek surowców i półproduktów
    • Kontrola dostaw surowca wraz z dokumentacją
    • Wykonywanie analiz fizykochemicznych i analitycznych
    • Kontrola i dokumentacja uzyskanych wyników badań
    • Niezależne dopuszczanie surowców do kolejnych etapów produkcji
    • Organizacja pracy własnej w laboratorium w zakresie prowadzenia pomiarów i analiz

     Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
    • Bardzo dobra obsługa komputera (Ms Office)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości
    • Znajomość norm ISO, metrologii oraz podstawowych zagadnień statystycznych

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Czynny udział w projekcie greenfield
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Darmowy transport
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

    CV prosimy składać w języku polskim (w języku angielskim będzie atutem)
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)