Oferta pracy

Technik Jakości

ESTRA Automotive Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ESTRA Automotive Systems Poland Sp. z o.o.

ul

Zabrze

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie analizy mikrograficznej, analizy kompresji uszczelki, analizy poprawności lutowania zgodnie z obowiązującą dokumentacją
  • Przygotowanie próbek do przeprowadzania w / w kontroli
  • Przygotowywanie raportów i ich dystrybucja do zainteresowanych działów
  • Przeprowadzanie pomiarów geometrycznych przy użyciu maszyny CMM, GOM, mikroskopu, suwmiarki, mikrometra, twardościomierza
  • Wsparcie dla innych zadań w dziale jakości

Wymagania/ kwalifikacje:

  • Wykształcenie min średnie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale jakości
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość wymagań IATF
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Pożądana umiejętność tworzenia programów pomiarowych na maszynie CMM

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowej firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z pozytywnie nastawionymi ludźmi
  • Atrakcyjne, dodatkowe benefity ( np. karta Multisport, dodatkowa Opieka Medyczna, bezpłatne posiłki, kawa, herbata, darmowe zajęcia z języków obcych)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli:

1„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Technik Jakości oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Estra Automotive Systems Poland Sp. z o.o.”
lub:
2."Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Technik Jakości prowadzonej przez Estra Automotive Systems Poland Sp. z o.o."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy