Logo Pracuj.pl

Technik (K/M)

Novotel Gdańsk MarinaO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Novotel Gdańsk Marina

Jelitkowska 20

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych i zamiłowanie do majsterkowania, aby goście mogli cieszyć się spokojnym i komfortowym pobytem w naszym hotelu. Będziesz dbać o bieżące naprawy jak i cykliczne przeglądy stanu technicznego. Będziesz ściśle współpracować z Działem Służby Pięter i Recepcją.

Nasze wymagania

  • Lubisz majsterkować i masz doświadczenie w pracach konserwatorskich
  • Sprawne działanie wszystkich urządzeń jest dla ciebie ważne
  • Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy
  • Jesteś nastawiony/a na współpracę i komunikowanie się z różnymi osobami
  • Nie masz przeciwskazań do pracy fizycznej i zmianowej
  • Znasz język polski w stopniu komunikatywnym
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Novotel to pierwsza marka, która powstała w sieci Accor. Novotel zaprasza gości do korzystania z wyjątkowej gościnności będącej połączeniem elegancji i prostoty. Naszą ambicją jest bycie punktem odniesienia dla hoteli destynacyjnych w segmencie midscale. Chcemy inspirować do znajdowania i korzystania z czasu. Dbamy o to, aby nasi goście mogli cieszyć się chwilami relaksu, oderwaniem się od zabieganego życia.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor!

Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważ się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

Aktualne oferty pracodawcy
T/0422/NGM

Technik (K/M), Jelitkowska 20, Gdańsk