Oferta pracy

Technik (K/M)

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych zadań związanych z bieżącym utrzymaniem, remontem, budową i modernizacją sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych,

  • Inicjowanie usprawnień technicznych i organizacyjnych,

  • Prowadzenie dokumentacji pojazdów kolejowych,

  • Obsługa dedykowanych systemów informatycznych,

  • Sporządzanie sprawozdań z realizowanych robót budowlanych oraz utrzymaniowych,

  • Nadzór nad obowiązującymi cyklami utrzymaniowo-naprawczymi pojazdów i środków transportu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym,

  • Min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku,

  • Wiedzę w zakresie elektroenergetyki kolejowej oraz pojazdów kolejowych,

  • Umiejętności analityczne oraz planistyczne,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, lojalność,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy