Logo Pracuj.pl

Technik Klimatyzacji - grupa mobilna

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie i montaż urządzeń klimatyzacji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie usterek oraz awarii urządzeń klimatyzacji
  • Obsługa, konserwacja, naprawy, montaż systemów wentylacji i klimatyzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – wymagane
  • Doświadczenie zawodowe w serwisowaniu oraz konserwacji urządzeń wentylacji i klimatyzacji
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek urządzeń oraz ich usuwania
  • Umiejętność czytania instrukcji montażowych
  • Uprawnienia do obrotu substancjami kontrolowanymi ( tzw. F- Gazy ) – mile widziane
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność oraz dbałość o dobre relacje z klientem

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy - poszukujemy kandydatów do nawiązania stałej współpracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • W zależności od obsługiwanych obiektów – samochód służbowy
  • Kartę Multisport, pakiet ubezpieczeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 510011306 lub przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Technik Klimatyzacji - grupa mobilna, Warszawa