Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Konserwator

Aqua Park

Aqua Park

aleja Unii Lubelskiej 4

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny nad obiektem, maszynami i urządzeniami w celu utrzymania ich sprawności

  • Samodzielne realizowanie drobnych prac konserwacyjnych lub/i naprawczych

  • Przegląd, konserwacja i bieżące naprawy systemów techniki basenowej wraz z chlorownią, instalacji dozowania chloru, instalacji ciepła technologicznego, instalacji wentylacji, instalacji elektrycznej, instalacji sprężonego powietrza oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej

  • Wykonywanie pomiarów parametrów wody basenowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku technika obiektu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pływalni/basenie

  • Wykształcenie minimum zawodowe/techniczne

  • Uprawnienia SEP – grupa 1, 2

  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych kwalifikacji w zakresie techniki basenowej

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w systemie równoważnym, również w weekendy

  • Szkolenia w obszarze techniki basenowej

  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty sportowej