Logo Pracuj.pl

Technik Konserwator Obiektu

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Uprawnienia SEP-mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Praca w systemie 1 zmianowym, od pon do pt.
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Technik Konserwator Obiektu, Jasionka (pow. rzeszowski)