Oferta pracy

Technik Konstrukcji Aluminiowych

CAWIT sp. z o.o.O firmie

4 200‐7 000 zł brutto / mies.
  • Wiejska 5A
    Zambrów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CAWIT sp. z o.o.

Wiejska 5A

Zambrów

Cawit Sp. z o.o. jest jedną z prężnie rozwijających się firm w branży producentów ślusarki aluminiowej w Polsce. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Zambrowie. Firma powstała w 2018 roku i jest firmą rodzinną, przyjazną oraz efektywną. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, poszerzanie horyzontów oraz nowoczesność w zakresie budownictwa i szkolenia pracowników. Nasz zakład produkcyjny specjalizuje się głównie w konstrukcjach zawierających nietypowe rozwiązania, którymi tylko niewiele firm w Polsce może się pochwalić. Cechuje nas dokładność, sumienność oraz nastawienie na rozwój w zakresie technik budowlanych aluminiowych. Nasze produkty oparte są wyłącznie na systemie Aluprof, który należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. i jest jednym z wiodących, największych producentów systemów aluminiowych w Polsce.

OPIS STANOWISKA

  1. Okuwanie elementów ślusarki aluminiowej po wstępnej obróbce CNC: głównie systemy HST,  Harmonijki, Okna RC, Slide, Automaty, fasady, PPOŻ, nowoczesne drzwi z niestandardowym wyposażeniem,
  2. Obsługa maszyn oraz narzędzi produkcyjnych,
  3. Korzystanie z zasobów katalogów technicznych,
  4. Projektowanie indywidualnych rozwiązań,
  5. Nadzór oraz kontrola maszyn,
  6. Pakowanie i znakowanie produktów.

WYMAGANIA

  1. Mile widziane wykształcenie techniczne lub zawodowe z zakresu mechaniki, budowy maszyn, mechatroniki,
  2.  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, głównie związane z perfekcyjną obsługą elektronarzędzi,
  3. Umiejętności manualne,
  4. Zdolność planowania i organizacji pracy na stanowisku Technika,
  5. Mile widziana znajomość programu MB-CAD, Auto-Cad lub podobne,
  6. Dobra obsługa komputera i podstawowych programów,
  7. Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  8. Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY

  1. stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku polskim,
  2. duże możliwości kształcące, szkolenia, uczestnictwo w nietypowych projektach, dostęp do nowości branżowych,
  3. możliwość zdobycia oraz poszerzenia doświadczenia na nowych etapach rozwoju zawodowego,
  4. dodatkowe premie miesięczne, kwartalne oraz świąteczne,
  5. dodatkowe świadczenie dla pracowników posiadających dzieci,
  6. możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania przez okres 2 mc pracownika w przypadku konieczności zmiany miejsca zamieszkania.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy