Technik/kontroler jakości (obróbka metali)

  • Dołuje (pow. policki), Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-22
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-12-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Metaltechnica mieszcząca się w Dołujach k/Szczecina zajmująca się produkcją elementów metalowych metodą obróbki skrawaniem i obróbki blach, zatrudni pracownika na stanowisko:

    TECHNIK/KONTROLER JAKOŚCI
    (OBRÓBKA METALI)
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Dołuje (pow. policki)

    Główne zadania:

    • wypełnianie dokumentacji jakościowej (karty kontrolne, procesowe, certyfikaty itp.)
    • kontrola międzyoperacyjna i wyjściowa wyrobów
    • wsparcie produkcji podczas wdrożeń i produkcji seryjnej
    • pomoc przy rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

    Wymagania minimalne:

    • wykształcenie średnie techniczne (preferowane z obszaru technologii obróbki metali, budowy maszyn, spawalnictwa, metrologii)
    • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego
    • umiejętność posługiwania się standardowymi przyrządami pomiarowymi
    • obsługa arkuszy kalkulacyjnych
    • skrupulatność i dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę i elastyczność w działaniu

    Mile widziane:

    • znajomość technologii obróbki blach grubych, cięcia plazmowego, spawania, wiercenia, gwintowania
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych wdrożeniach
    • uczestnictwo w szkoleniach
    • realne możliwości samorozwoju
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów działań
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
    • pakiet sportowy – karta MultiSport
    • pakiet świadczeń z ZFŚS
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięca na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metaltechnica Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą Dołuje ul. Słoneczny Sad 4G zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.