Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Kontroli Jakości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Niemczech i Czechach.

    Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Bieżąca kontrola produkcji pod kątem zgodności wyrobów z dokumentację techniczną
    • Raportowanie danych dotyczących parametrów jakościowych w procesie produkcji
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości
    • Zapewnianie właściwego obchodzenia się z materiałami i wyrobami co zapewnia utrzymanie ich jakości
    • Praca w systemie 3-zmianowym

    Wymagania:

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Mile widziana znajomość obróbki metalu i podstaw elektryki
    • Dokładność i cierpliwość
    • Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Wykształcenie techniczne/inżynierskie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowym kreatywnym środowisku
    • Luźny dress code
    • Przerwa na lunch wliczona w czas pracy
    • Program adaptacyjny dla nowych pracowników
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica Włochy.
    bottom

    Administratorem danych jest WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-273, ul. Muszkieterów 15C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.