Oferta pracy

Technik Kontroli Jakości

ULUS METAL POLSKA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

ULUS METAL POLSKA S.A.

Piekarnicza 6

Zabrze

Jeśli chcesz być częścią kształtowania wspólnej przyszłości naszej firmy, dołącz do naszego Zespołu.

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Ulus Metal jest certyfikowany przez SGS ISO IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

Główne zadania:

  • Weryfikacja jakości produktów zgodnie z wymaganiami rysunku technicznego,
  • Stała współpraca z innymi działami związana z poprawą jakości,
  • Kontrola i analiza dokumentacji jakościowej,
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej,
  • Tworzenie i interpretacja dokumentacji pomiarowej,
  • Kontrola procesu produkcyjnego,
  • Inne powierzone zadania.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętności korzystania z podstawowych przyrządów pomiarowych i narzędzi kontroli jakości,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji jakościowej,
  • Zdolności analityczne,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy na temat maszyny pomiarowej Hexagon CMM,
  • Praca w zespole, komunikatywność.

Wybranym osobom oferujemy:

  • Środowisko międzynarodowe
  • Szkolenia
  • Możliwości rozwoju kompetencji
  • Kantyna, dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny parking
  • Nowo powstały obiekt
  • Przyjazna atmosfera
  • Pyszna kawa i herbata
  • Komfortowa szatnia z prysznicem
  • Klimatyzowana hala produkcyjna
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dopłata do posiłków
  • Wypłata na czas
  • UoP, praca od pon do pt, premie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy