Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik – Koordynator ds. montażów instalacji fotowoltaicznych

WOLTANIC sp. z o.o.O firmie

  • Stęszew, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WOLTANIC SP. Z O.O.

jest stabilnym przedsiębiorstwem, o mocno ugruntowanej pozycji proekologicznych rozwiązań systemów pozyskiwania energii z paneli fotowoltaicznych. Tu cieszymy się stałym rozwojem firmy, gdyż dzięki zaufaniu klientów, wykonujemy setki takich systemów miesięcznie. W związku z tym poszukujemy pracownika  na stanowisko :

Zakres obowiązków

- Pozyskiwanie do współpracy wykonawców instalacji fotowoltaicznych.

- Koordynacja zleceń wykonywania montaży.

- Nadzór nad poprawnym obiegiem informacji oraz dokumentacji.

- Kontrola dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania.

- Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane o kierunku elektrycznym lub elektronicznym)

-  Dobra znajomość pakietu MS Office.

- Dokładność i dobra organizacja pracy.

- Gotowość do wyjazdów służbowych.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

- Doświadczenie w pracy w branży instalacji fotowoltaicznych lub pokrewnej.

Więc jeśli jesteś osobą ceniącą stabilną pracę,  regularne pewne wynagrodzenie, lubisz rozwijać swoje umiejętności, stawiasz tak jak my na dbanie o środowisko naturalne,  chcesz się rozwijać zawodowo w firmie o wyraźnym udziale w rynku proekologicznych rozwiązań  wyślij swoje cv , bądź zadzwoń na numer 733 606 068.

Ogłoszenie archiwalne