Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Laborant

  • Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski), Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym producentem technik zamocowań w Polsce, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Naszą wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom – ich wiedzy, doświadczeniu oraz zapałowi do pracy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa, Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski)

    Opis stanowiska:

    • nadzór oraz obsługa urządzeń pomiarowych (np. mikroskop pomiarowy) i metalograficznych,
    • opracowywanie analiz, wyników i sprawozdań z przeprowadzonych badań,
    • wykonywanie pomiarów i badań wyrobów w produkcji oraz kontrola ostateczna,
    • kalibracja wyrobów i urządzeń,
    • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej, zgodnej z Systemem Zarządzania Jakością,
    • wsparcie techniczne dla pozostałych działów firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane: technologia chemiczna/inżynieria materiałowa/metrologia,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w laboratorium metalograficznym i/lub chemicznym ) ,
    • umiejętność obsługi urządzeń techniczno-pomiarowych,
    • znajomość metod badawczych , wiedza na temat organizacji i prowadzenia testów laboratoryjnych,
    • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność analizy i wyciągania wniosków,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • dociekliwość oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
    • wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Kontakt z nowymi technologiami, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
    • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
    • Pakiet świadczeń pracowniczych.
    Aplikacje prosimy składać klikając w przycisk aplikowania

    lub bezpośrednio w siedzibie firmy:

    Kuźnica Kiedrzyńska
    ul. Witosa 170/175,
     42-233 Mykanów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )