Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Laborant

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hamar sp.j. od 1993 roku jako producent i dystrybutor w branży profesjonalnych systemów zamocowań dla budownictwa i przemysłu z sukcesem oferuje swoje wyroby dla coraz większej liczby odbiorców.

    Dobór i jakość użytych elementów złącznych ma kluczowe znaczenie w procesie projektowania i montażu konstrukcji. Dlatego też uznanie i rozpoznawalność marki HAMAR® przekłada się każdego roku na wzrost ilości obsługiwanych projektów budowlanych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    TECHNIK - LABORANT

    Miejsce pracy: Gdynia

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • badanie i sporządzanie ustalonej dokumentacji w zakresie wymogów związanych z procedurami zakładowej kontroli produkcji
    • obsługa urządzeń laboratoryjnych w ramach powierzonego zakresu zadań
    • sporządzanie i aktualizacja dokumentów w zakresie certyfikacji ZKP i wyrobów
    • realizacja reklamacji jakościowych
    • kontrola jakości dostaw i materiałów do produkcji
    • kontrola wyrobów gotowych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie techniczne
    • doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości
    • znajomość procesów certyfikacji ZKP
    • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie, inicjatywa
    • komunikatywność

    OFERUJEMY:

    • pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji
    • stabilną formę zatrudnienia
    • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ
    z dopiskiem " TECHNIK - LABORANT”.

    www.hamar.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HAMAR moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HAMAR moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.