Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Laborant R&D

ADBL

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa (Wawer)

Opis firmy:

Firma JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z młodym i energicznym zespołem poszukuje nowego pracownika.

Dział: Badania i Rozwój (Research & Development)

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie prób nowych produktów;
  • tworzenie i bieżąca aktualizacja kart charakterystyki (po wcześniejszym przeszkoleniu);
  • tworzenie dokumentacji chemicznej i technicznej produktów (po wcześniejszym przeszkoleniu);
  • bieżąca pomoc i odpowiedzialność za utrzymanie porządku w laboratorium badawczo-rozwojowym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie chemiczne mile widziane;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • umiejętność starannego i jednocześnie szybkiego wykonywania powierzonej pracy;
  • umiejętność utrzymywania porządku w dokumentach oraz w miejscu pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem TECH/0721 poprzez Pracuj.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę - po okresie próbnym;
  • Stała podstawa + premie projektowe;
  • Premie kwartalne uznaniowe;
  • Benefity w formie karty Multisport;
  • Interesująca praca w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie; zdobycie doświadczenia w pracy w laboratorium;
  • Rozwój osobisty;
  • Szkolenia branżowe.

Ogłoszenie archiwalne