Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Laborant

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium,

  • pobieranie próbek paliw stałych (węgiel, koks),

  • przygotowywanie prób do badań,

  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,

  • badania chemiczne paliw stałych, wody i ścieków, gazów i produktów węglopochodnych,

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy i święta),

  • samodzielności w trakcie realizacji zadań oraz otwartość do współpracy w zespole,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym,

  • doświadczenie w pracy w Systemach Zarzadzania Jakością ISO 9001 i/ lub ISO 17025,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagradzania,

  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych,

  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Aplikowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania