Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Laborant

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem fabryka powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak m.in. Audi, Jaguar, VW, Ford czy BMW. Obecnie zatrudniamy prawie 3000 pracowników w naszych 5 zakładach.

    W związku z dynamicznym rozwojem nowego biznesu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    TECHNIK/LABORANT
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    OPIS STANOWISKA / ZADANIA:

    • nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową w laboratorium w zakresie wewnętrznej kalibracji, konserwacji, dokumentacji
    • pobieranie i rejestracja próbek surowców
    • prowadzenie kontroli dostaw surowców wraz z dokumentacją
    • wykonywanie analiz fizykochemicznych i analitycznych
    • kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań
    • samodzielne dopuszczanie surowców do kolejnych etapów produkcji
    • organizacja pracy własnej w laboratorium w zakresie prowadzenia pomiarów i analiz

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym
    • doświadczenie w pracy w laboratorium kontroli jakości lub innym laboratorium badawczym
    • doświadczenie w pracy z aparaturą analityczną (ICP, XRF, metody miareczkowe, BET, Karl Fisher)
    • znajomość podstawowych zagadnień ISO i statystycznej kontroli procesu
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • obsługa komputera (środowisko Windows)
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy własnej
    • sumienność i dokładność

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • dodatkowe benefity m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
    • bogaty pakiet szkoleń
    • darmowe lekcje języka angielskiego

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następujących klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”