Oferta pracy

Technik Laboratorium Aplikacyjnego

Bahlsen

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bahlsen

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prototypów nowych produktów w skali laboratoryjnej

  • Realizacja prac laboratoryjnych związanych z optymalizacją istniejących produktów

  • Zarządzanie recepturami produktów wytwarzanych w laboratorium Działu Rozwoju

  • Ewidencja i zarządzanie próbkami surowców wraz z ich dokumentacją

  • Wykonywanie analiz surowców i produktów w laboratorium Działu Rozwoju

  • Monitorowanie zapotrzebowania na materiały niezbędne do płynnej pracy laboratorium

  • Aktywne uczestnictwo w próbach technologicznych na hali produkcyjnej, w panelu sensorycznym i innych ocenach jakościowych produktów

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie minimum średnie (technologia żywności, cukiernictwo)

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG będzie atutem

  • Zdolności analityczne

  • Zadaniowość, samodzielność i proaktywność

  • Umiejętność współpracy i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w programie Excel / Google Workspace

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z tradycjami od ponad 130 lat

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego, praca ze znanymi markami cenionymi przez Klientów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne