Logo Pracuj.pl

Technik Laboratorium Jakości

Electrolux Poland Sp. z o.o. ZabrzeO firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad testami prowadzonymi w Laboratorium Jakości poprzez:
  • przygotowywanie stanowisk pomiarowych do badań
  • pobieranie i przygotowywanie próbek do testów
  • prowadzenie codziennych testów laboratoryjnych
  • systematyczne zbieranie danych z testów i pomiarów
  • wykonywanie weryfikacji pomiarowej na bazie rysunku technicznego
  • sprawowanie codziennej kontroli nad parametrami testów oraz nad urządzeniami pomiarowymi
  • redagowanie raportów z badań i analiz
  • wsparcie zespołu Laboratorium w zadaniach związanych z homologacją komponentów i wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • znajomość specyfiki pracy w Laboratorium, w tym zagadnień związanych z prowadzeniem testów i analiz oraz opracowywaniem wyników badań w formie raportów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywania pomiarów kątomierzem i suwmiarką
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów z pakietu MS Office – Word, Excel
  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaradność
  • systematyczność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed lub karta przedpłacona)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 2-zmianowym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Electrolux Poland Sp. z o.o. Zabrze

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2021.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pracawelectrolux.pl

Technik Laboratorium Jakości, Zabrze