Oferta pracy

Technik Laboratorium

Merit Poland Sp z o. o.O firmie

Merit Poland Sp z o. o.

Podole 60

Kraków

Zrób kolejny krok w swojej karierze!

„Zachar OFF” in MERIT:

Światowa Grupa Merit (wcześniej będąca częścią Delphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują:
1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki

Jeśli spełniasz poniższe wymagania oraz zależy Ci na pracy w nowoczesnym laboratorium, luźnej atmosferze,
a dodatkowo cenisz sobie wyśmienitą (darmową) kawę.

Miejsce pacy: Kraków

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie oraz wykonywanie testów zgodnie z wymaganiami
  • Analiza danych pomiarowych, przygotowanie prezentacji wyników
  • Przygotowanie protokołów oraz raportów z badań
  • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie prowadzonych projektów
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, techniczną oraz nad sprzętem laboratoryjnym

Jeśli jesteś osobą, która posiada:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki lub pokrewne
  • Znajomość podstaw mechaniki
  • Znajomość zagadnień z zakresu miernictwa elektronicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski umożliwiający komunikację

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
  • Liczne Szkolenia
  • Dostęp do Funduszu Socjalnego
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Karta Multisport
  • Eleastyczne godziny pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
W CV prosimy o załączenie klauzuli:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERIT POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Podole nr 60, 30-394 Kraków, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym Rejestrze Przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000645031, NIP 6793136110, REGON 365794715 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazane stanowisko.

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:
“Ponadto oświadczam, iż wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w przyszłości w okresie jednego roku od dnia udzielenia zgody”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy